Hosting

Wszystkim naszym klientom oferujemy utrzymanie aplikacji/stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko, zdalnie rozwiązujemy wszelkie problemy, od najprostszych jak np: przypomienie hasła, po bardziej skomplikowane. Usługa ta pozwala na sprawne funkcjonowanie w Internecie. Z nami zawsze będziesz dostępny w sieci.

Projekty w których została wykorzystana usługa Hosting

w trakcie opracowania.

Stworzenie bannera reklamowego

Strona Centrum Stomatologicznego w Jeleniej Górze

Na zlecenie organizatora Maratonu Karkonoskiego, Pana Roberta Gudowskiego opracowaliśmy logotyp Maratonu i stronę www

Opracowanie merytoryczne i stworzenie sklepu internetowego dla firmy Porcelana Jolanta. Sprzedającego porcelanę stołową oraz ozdobną.

Stworzenie strony internetowej dla firmy Spa i the city. Strona jest w chwili obecnej jest niaktywna ze wzgledu na zawieszenie działalnosci firmy

Fundusz Poreczeń Kredytowych zlecił nam opracowanie i wykonanie strony internetowej

Dla naszego systemu Hotelman, który jest doskonałym produktem  do zarządzania i administrowania rezerwacjami hotelowymi, stworzyliśmy logotyp i stronę internetową produktu

Opracowanie merytoryczne, graficzne i wykonanie sklepu internetowego. Domowy Kącik to sklep, oferujący szeroki wybór dobrej jakości, ręcznie malowanej porcelany.

Opracowanie i stworzenie zaawansowanej aplikacji o zasięgu międzynarodowym

Stworzenie srtony internetowej- wizytówki firmy. Prosta grafika wykonana została  wg  specjalnych zaleceń klienta

Stworzenie na zlecenie angielskiej firmy wielkiej, wielojęzycznej platformy B2B o zasięgu międzynarodowym. Korzysta z tej aplikacji kilka tysięcy dużych firm z całego świata.

Wykonanie strony internetowej dla Stowarzyszenia Wspólny Most

Opracowanie i wykonanie zaawansowanej aplikacji internetowej, która ułatwia pracę klienta. Wszystkie funkcjonalności aplikacji dopasowane zoastały do potrzeb klienta. Aplikacja umożliwia takie funkcje jak np. : udostępnianie, eksport, wprowadzanie sekcji, tworzenie bazy klientów, zasoby, nagrywanie, intuicyjny panel administracyjny

Głównym celem Pomorskiej Akademii Adaptacyjności jest kształcenie w systemie e-learning. Na życzenie klienta dostosowaliśmy do przedstawionych wymogów nasz system e-learning.

Na życzenie klienta stworzyliśmy aplikację internetową Petra Consulting, zaweirającą w sobie moduł E-learningu.

Opracowanie i stworzenie aplikacji internetowej, która służy młodym mamom w życiu zawodowym

Merytoryczne opracowanie i wwykonanie zaawansowanej aplikacji inernetowej usprawniającej pracę klienta

Rezerwacja przestrzeni dyskowej.

Stylwood to producent wysokiej jakości produktów z drewna. Na życzenie klienta stworzyliśmy sklep internetowy, który umożliwia zamawianie, zarządzanie stanami magazynowymi oraz wspomaga procesy realizacji zamówień.

Zapytania ofertowe

Produkty