Nowa Firma

Specjalnie dla nowych przedsiębiorców stworzyliśmy pakiet usług- Firma na start.

Pakiet obejmuje:

  • projekt i stworzenie strony internetowej,
  • opracowanie logotypu firmy
  • stworzenie wzoru wizytówki, papieru firmowego, materiałów reklamowych,
  • rejestracja domeny i hosting,
  • pomoc w zrdagowaniu treści na stronę internetową,
  • flashowy banner reklamowy 

wartość min. 2500 zł Zamawiając pakiet usług oszczędzasz ponad 500zł. W pakiecie taniej! Tylko 2000zł netto. Wspieramy nowych przedsiębiorców!

 

Usługi w Pakiecie

Strona WWW

O tym, że ważniejsza jest wizytówka elektroniczna od papierowej nie trzeba już dzisiaj nikogo przekonywać. Warto zadbać o swoją stronę internetową. Trzeba pamiętać również o tym, że nie tworzy się jej na całe życie. Strony, które wykonane zostały przed dziesięciu laty, a nawet przed pięciu laty nie są już dla dzisiejszego użytkownika internetowego atrakcyjne i nie zachęcają go do zapoznania się z ich treściami.

Logo

Logo to najważniejsza forma identyfikacji firmy. Warto wykonanie logotypu zlecić profesjonalistom. Na życzenie klientów projektujemy i wykonujemy logotypy. 

Hosting

Wszystkim naszym klientom oferujemy utrzymanie aplikacji/stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko, zdalnie rozwiązujemy wszelkie problemy, od najprostszych jak np: przypomienie hasła, po bardziej skomplikowane. Usługa ta pozwala na sprawne funkcjonowanie w Internecie. Z nami zawsze będziesz dostępny w sieci.

Domena

Rezerwacja oraz utrzymywanie domeny na naszych serwerach.
Pomagamy przy w wyborze odpowiedniej domeny, sprawdazmy jej dostępność. Załatwiamy wszystkie formalności. Polecamy tę usługę szczególnie tym, którzy nie mają doświadczenia w tej dziedzinie.

Zapytania ofertowe

Produkty