Opracowanie merytoryczne

Służymy też pomocą merytoryczną. Jako doświadczeni konstruktorzy algorytmów pomagamy w opracowaniu merytorycznym planu aplikacji/strony. Podczas wspólnej pracy nad szkicem projektu dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Doradzamy ciekawe rozwiązania, staramy się by planowana aplkacja była funkcjonalna i spełniała wszystkie oczekiwania naszego klienta. Warto skorzystać z naszego wsparcia.

Projekty w których została wykorzystana usługa Opracowanie merytoryczne

Projekt "AVOS" z systemem rekomendacyjnym i generatorem prowizji "Wulkan" to fantastyczny system wspierający pracę trenerów biznesu grupy Kras. System umożliwia rekomendowanie i sprzedaż online szkoleń, warsztatów, teatrów, imprez. 

Idea systemu została opracowana przez kilku trenerów biznesu z grupy KRAS. 

System obejmuje:

Dla naszego systemu Hotelman, który jest doskonałym produktem  do zarządzania i administrowania rezerwacjami hotelowymi, stworzyliśmy logotyp i stronę internetową produktu

Opracowanie i wykonanie zaawansowanej aplikacji internetowej, która ułatwia pracę klienta. Wszystkie funkcjonalności aplikacji dopasowane zoastały do potrzeb klienta. Aplikacja umożliwia takie funkcje jak np. : udostępnianie, eksport, wprowadzanie sekcji, tworzenie bazy klientów, zasoby, nagrywanie, intuicyjny panel administracyjny

Dolnośląskie Liceum Elearningowe wykorzystuje, dopasowany do potrzeb szkoły, system e-learning. Zadanie polegało na opracowaniu merytorycznym, metodologicznym i wykonaniu funkcjonalnego dla trenerów i uczniów systemu e-learning.

Pomoc w analizie systemu rozliczeń, oraz predykcja działania.

Merytoryczne opracowanie i wwykonanie zaawansowanej aplikacji inernetowej usprawniającej pracę klienta

Zapytania ofertowe

Produkty