AVOS

Projekt "AVOS" z systemem rekomendacyjnym i generatorem prowizji "Wulkan" to fantastyczny system wspierający pracę trenerów biznesu grupy Kras. System umożliwia rekomendowanie i sprzedaż online szkoleń, warsztatów, teatrów, imprez. 

Idea systemu została opracowana przez kilku trenerów biznesu z grupy KRAS. 

System obejmuje:

  • zarządzanie szkoleniami
  • zarządzanie grupą trenerów
  • zarządzanie grupą konsumencką (drzewiasta struktura rekomendacji)
  • rezerwacje online
  • faktury online
  • system komunikacji dla uczestników
  • zaawansowany system rekomendacyjny "wulkan" naliczający premie, rabaty, wynagrodzenia z tytyłu budowania grupy konsumenckiej i rekomendacji produktów (szkoleń, warsztatów). (Generator prowizji MLM)

Na zlecenie firmy Kras Int. stworzyliśmy narzędzie umożliwiające badanie jakości systemu rozliczeniowego. Na podstawie danych opracowane zostały optymalne prarametry progów i wielkości prowizji z tytyłu rekomendacji dla osiągnięcia założonych celów.

Odnośniki

Przy realizacji projektu AVOS wykorzystano następujące produkty:

Produkt stworzony z głównie z myślą o branży hotelarskiej i gastronomicznej. Wykorzystywany również przez ośrodki kultury do rezerwcji miejsc i biletów on-line na organizowane imprezy.

AVOS skorzystała z następujących usług:

Służymy też pomocą merytoryczną. Jako doświadczeni konstruktorzy algorytmów pomagamy w opracowaniu merytorycznym planu aplikacji/strony. Podczas wspólnej pracy nad szkicem projektu dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Doradzamy ciekawe rozwiązania, staramy się by planowana aplkacja była funkcjonalna i spełniała wszystkie oczekiwania naszego klienta. Warto skorzystać z naszego wsparcia.

Od lat fascynuje nas świat informatyki. Mamy szeroką wiedzę na temat nowoczesnych technologii, sprzętu komputerowego i mozliwości jakie dzisiaj daje informatyka.

Z przyjemnością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami. Doradzamy jaki sprzęt będzie odpowiedni do ich potrzeb, jaki program komputerowy spełni ich oczekiwania i co powinni zrobić by usprawnić pracę  w swojej firmie.

Potrzebujesz dobrej rady? Umów się na spotkanie. 

To zaawansowana, funkcjonalna stona internetowa, która oprócz cech klasycznej strony - wizytówki firmy jest narzędziem pracy klienta. Posiada wszelkie niezbędna funkcje by ułatwić pracę. Funkcjonalość i technologie zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta.

Rekomendacje od AVOS

Na szczególną uwagę zasługuje ogromna elastyczność i profesjonalizm w podejściu do klienta. Jesteśmy pod wrażeniem szybkości działania, dostępności i kreatywności w realizacji tego trudnego projektu. Otwarty styl komunikacji,zaangażowanie i inicjatywa Pana Łukasza Kamińskiego są unikatowymi cechami na dzisiejszym rynku usług komputerowych i informatycznych. Dlatego z całego serca polecam korzystanie z usług Pana Kamińskiego. Z wyrazami szacunku !
~ Krzysztof Kras
Z prawdziwą przyjemnością rekomenduję usługi realizowane przez firmę pana Łukasza Kamińskiego , który realizował dla mojej firmy projekt przygotowania i wdrażania sytemu rekomendacyjnego według mojego autorskiego pomysłu. Projekt ten wymagał dobrego zdefiniowania potrzeb,przygotowania nowego autorskiego programu komputerowego obsługującego system,dokonania prób w okresie pilotażowym,bieżacej adaptacji do zmieniających się warunków zewnętrznych i nowych pomysłów oraz wdrożenia ostatecznej wersji sytemu.
~ Krzysztof Kras

Zapytania ofertowe

Produkty