Centrum Stomatologiczne

Strona Centrum Stomatologicznego w Jeleniej Górze

Odnośniki

Centrum Stomatologiczne skorzystała z następujących usług:

Od lat fascynuje nas świat informatyki. Mamy szeroką wiedzę na temat nowoczesnych technologii, sprzętu komputerowego i mozliwości jakie dzisiaj daje informatyka.

Z przyjemnością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami. Doradzamy jaki sprzęt będzie odpowiedni do ich potrzeb, jaki program komputerowy spełni ich oczekiwania i co powinni zrobić by usprawnić pracę  w swojej firmie.

Potrzebujesz dobrej rady? Umów się na spotkanie. 

Wszystkim naszym klientom oferujemy utrzymanie aplikacji/stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko, zdalnie rozwiązujemy wszelkie problemy, od najprostszych jak np: przypomienie hasła, po bardziej skomplikowane. Usługa ta pozwala na sprawne funkcjonowanie w Internecie. Z nami zawsze będziesz dostępny w sieci.

Logo to najważniejsza forma identyfikacji firmy. Warto wykonanie logotypu zlecić profesjonalistom. Na życzenie klientów projektujemy i wykonujemy logotypy. 

Rezerwacja oraz utrzymywanie domeny na naszych serwerach.
Pomagamy przy w wyborze odpowiedniej domeny, sprawdazmy jej dostępność. Załatwiamy wszystkie formalności. Polecamy tę usługę szczególnie tym, którzy nie mają doświadczenia w tej dziedzinie.

Strona internetowa firmy.

O tym, że ważniejsza jest wizytówka elektroniczna od papierowej nie trzeba już dzisiaj nikogo przekonywać. Warto zadbać o swoją stronę internetową. Trzeba pamiętać również o tym, że nie tworzy się jej na całe życie. Strony, które wykonane zostały przed dziesięciu laty, a nawet przed pięciu laty nie są już dla dzisiejszego użytkownika internetowego atrakcyjne i nie zachęcają go do zapoznania się z ich treściami.

Zapytania ofertowe

Produkty