Dolnośląskie Licemu Elearningowe

Dolnośląskie Liceum Elearningowe wykorzystuje, dopasowany do potrzeb szkoły, system e-learning. Zadanie polegało na opracowaniu merytorycznym, metodologicznym i wykonaniu funkcjonalnego dla trenerów i uczniów systemu e-learning.

Odnośniki

Przy realizacji projektu Dolnośląskie Licemu Elearningowe wykorzystano następujące produkty:

System e-learning spełnia oczekiwania szkół publicznych, prywatnych ośrodków nauczania, które wychodzą naprzeciw potrzebom dzisiejszej młodzieży. Cieszy się poularnością wśród właścicieli firm, którzy chcą podnosić kwalifikacje swoich pracowników. System ten jest efektem pracy nie tylko doświadczonych i wykwalifikowanych informatyków, konstruktorów zaawansowanych algorytmów, ale także pedagoga, metodyka nauczania, psychologa, językoznawcy. Dzięki temu jest idealany do potrzeb szkolnych. 

Współpraca i opinie szkoły trenerskiej Grupy Kras pozwoliły na dostosowanie tego systemu do potrzeb wewnątrzfirmowych szkoleń e-learningowych. Szukasz oszczędności w swojej firmie? Nie rezygnuj  ze szkoleń! To od kwalifikacji i zaangażowania Twoich pracowników zależy sukces Twojej firmy!

 Zamień tradycyjne szkolenia na edukację e-learningową!

Dema aplikacji

 

Demo Kursu (niebawem)   Demo Edytora (niebawem)

 

 

Dolnośląskie Licemu Elearningowe skorzystała z następujących usług:

To zaawansowana, funkcjonalna stona internetowa, która oprócz cech klasycznej strony - wizytówki firmy jest narzędziem pracy klienta. Posiada wszelkie niezbędna funkcje by ułatwić pracę. Funkcjonalość i technologie zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta.

Służymy też pomocą merytoryczną. Jako doświadczeni konstruktorzy algorytmów pomagamy w opracowaniu merytorycznym planu aplikacji/strony. Podczas wspólnej pracy nad szkicem projektu dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Doradzamy ciekawe rozwiązania, staramy się by planowana aplkacja była funkcjonalna i spełniała wszystkie oczekiwania naszego klienta. Warto skorzystać z naszego wsparcia.

Zapytania ofertowe

Produkty