Skalny Most

Wykonanie strony internetowej dla Stowarzyszenia Wspólny Most

Odnośniki

Skalny Most skorzystała z następujących usług:

O tym, że ważniejsza jest wizytówka elektroniczna od papierowej nie trzeba już dzisiaj nikogo przekonywać. Warto zadbać o swoją stronę internetową. Trzeba pamiętać również o tym, że nie tworzy się jej na całe życie. Strony, które wykonane zostały przed dziesięciu laty, a nawet przed pięciu laty nie są już dla dzisiejszego użytkownika internetowego atrakcyjne i nie zachęcają go do zapoznania się z ich treściami.

Wszystkim naszym klientom oferujemy utrzymanie aplikacji/stron internetowych na naszych serwerach. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko, zdalnie rozwiązujemy wszelkie problemy, od najprostszych jak np: przypomienie hasła, po bardziej skomplikowane. Usługa ta pozwala na sprawne funkcjonowanie w Internecie. Z nami zawsze będziesz dostępny w sieci.

Rezerwacja oraz utrzymywanie domeny na naszych serwerach.
Pomagamy przy w wyborze odpowiedniej domeny, sprawdazmy jej dostępność. Załatwiamy wszystkie formalności. Polecamy tę usługę szczególnie tym, którzy nie mają doświadczenia w tej dziedzinie.

Rekomendacje od Skalny Most

Itdotum.pl to ludzie pełni pomysłów, bardzo otwarci, niezwykle kontaktowi i pomocni. Przywracają wiarę w to, że firma to coś więcej niż „robienie kasy”. Współpracuje się z nimi świetnie, potrafią wytłumaczyć wszystko nawet zupełnemu laikowi i są niezwykle cierpliwi.
~ Ola Florek, Stowarzyszenie „Skalny Most”

Zapytania ofertowe

Produkty